şİrketİmİz hakkında

1992 yılında kurulan NUREM  müşteri memnuniyeti esas alan anlayışla başta Ege Bölgesi olmak  üzere  Türkiye'nin önde gelen firmalar arasında yerini almıştır. Kurumsal süreklilik ilkesi ile yoluna devam eden   NUREM'in  endüstriyel yapılar, konut, site, residans ve sosyal tesisler vb. birçok yapıda  imzası bulunmaktadır.

NUREM konvasiyonel , çelik kontrüksiyon ve prefabrik sistem birçok yapıyı teknolojik,mühendislik ve mimarlık  çözümleri  ile  anahtar  teslim  şekilde gerçekleştirmektedir. Sürekli  hizmet  anlayışı, ekonomik  ve estetik çözümler  ile yoluna devam eden  NUREM her geçen gün genişleyen tecrübeli ekip  yapısıyla kısa sürede kurumsal seviyeye ulaşmıştır. Her işe bir proje gözüyle bakan anlayışımız, tüm işlerimizde proje yönetimi temel ilkelerini uygulayan takım ruhu ile tüm işlerimizde mükemmelliği sağlamıştır. NUREM tüm iş süreçlerinde iş etiği doğrultusunda hareket ederek güvenilir, dürüst, tutarlı, adil ve hızlı olmayı benimsemiştir.

Ülkemiz genelinde kurumsallaşan kalite ve hizmet politikamız  ISO 9001 : 2008 Kalite  Yönetim Sistem  sertifikası ve OHSAS  18001 : 2007 İş Sağlığı  ve Güvenliği sertifikaları  ile  taçlandırılmıştır. Nurem değişen  piyasa koşulları ve buna bağlı gereklilikleri yakından takip ederek, yenileşmeye açık şekilde, müşteri taleplerini en mükemmel biçimde gerçekleştiriyor olmanın başarıda en önemli faktör olduğuna inanmaktadır.

Hedefimiz müşterilerin beklentileri ve ihtiyaçlarına ilkesel yaklaşımızı ile değer katmak ve değer yaratmaktır.